Email Google Facebook
Úvod > O firme

O firme

Royaldom, s.r.o. je obchodná spoločnosť, ktorá bola založená v januári v roku 2009 so sídlom v Častkovciach. Firma sa zaoberá predajom stavebného materiálu a poskytovaním služieb s ním spojených. Taktiež zabezpečuje nadštandardné služby zákazníkom, nielen výber vhodného stavebného materiálu, ale aj pomoc pri výbere vhodnej firmy. Napriek tomu, že funguje pomerne krátko, uchytila na stavebnom trhu v regióne a vybudovala si meno aj medzi obchodnými partnermi. Postupom času sa zaradila medzi popredných dodávateľov na území Západného Slovenska.

Spoločnosť sa zameriava na predaj širokej škály produktov potrebných pri výstavbe či rekonštrukciách. Poskytuje kompletný sortiment stavebného materiálu (murovací materiál, strešné krytiny, stropy, krovy, komíny). Materiály na dotváranie interiéru (omietky, lepidlá, sadrokartón). Dotváranie exteriéru je taktiež naša silná stránka (dlažby, ploty, pletivá ).

   Firma ROYALDOM, s.r.o.   Firma ROYALDOM, s.r.o.

V roku 2013 sa začalo s predajom materiálov na ploché strechy (spádové polystyrény, fólia z mPvC, modifikované asfaltové pásy a doplnky k plochým strechám).

Rok 2014 sa spoločnosť rozširuje o portfólio obklady, dlažby, sanita a iný kupeľňový sortiment. Otvorenie kúpeľňového štúdia s najmodernejším grafickým programom.

Rok 2015 rozšírenie portfólia o sortiment vodárenských vecí, podlahového vykurovania a kotlov.

Hlavnou prioritou spoločnosti však zostáva maximálne uspokojenie potrieb zákazníka a preto spoľahlivosť, kvalita, vysoká odbornosť, ochota, dodržanie termínov dodávky a samozrejme cena sú našimi základnými kameňmi.