+421 32 32 60 111
Pondelok–Piatok 7:00–17:00
Sobota 7:00–15:00

NOVÉ RODINNÉ DOMY V BRUNOVCIACH V PREDPREDAJI! 

NOVÉ DOMY

 PREDPREDAJ RODINNÝCH DOMOV V BRUNOVCIACH ZAHÁJENÝ!

Buďte prví a vyberte si svoje vysnívané bývanie!

 

Obec Brunovce sa nachádza v tesnej blízkosti Nového Mesta nad Váhom. V obci sa nachádza historický kaštieľ s charakteristickými
cibuľovými strechami na štyroch nárožných vežiach, ktorý je obklopený parkom. Park je ideálne miesto na pokojné prechádzky s rodinou a dotvára atmosféru vidieckeho prostredia. Nepremeškajte bývanie v zátiší prírody vo výbornej lokalite v blízkosti Nového Mesta nad Váhom.

Lokalita ponúka viacero benefitov:

• blízkosť mesta Nové Mesto nad Váhom

• napojenie z Nového Mesta nad Váhom na diaľnicu D1 smer Bratislava, Žilina

• kompletná občianska vybavenosť: pošta, potraviny, lekáreň, materské škola, detské ihriská a športoviská a iné

• pohybové aktivity a relax v blízkosti predmetnej lokality

• cyklochodník

Vyberte si z našej ponuky útulných a moderných rodinných domov. Domy sú štvorizbovom prevedení, ponúkajú nadštandardný komfort bývania pri skvelom pomere kvality, ceny a rozlohy. Moderná dispozícia zahŕňa tri spálne s dostatočným úložným priestorom, samostatnú toaletu s umývadlom, kúpeľňu, technickú miestnosť a veľkú obývaciu miestnosť s kuchyňou a východom na terasu. Všetky domy majú spoločný chodník, ktorý začína z boku rodinného domu A apokračuje dozadu, kde každý jeden dom bude mať vlastný vstup na svôj pozemok. Všetky stavby sú inšpirované modernými trendmi po vizuálnej i technickej stránkes dôrazom na kvalitu, praktickosť a energetickú úsporu. Táto kombinácia zaručene uspokojí aj tých najnáročnejších zákazníkov. 

Samozrejmosťou je možnosť dokončenia na „kľúč“ v zmysle individuálnych preferencií klienta. S radosťou Vás privítame v Royaldom stavebninách, kde si vyberiete obklady, dlažby, sanitu, batérie, podlahy a rôzne iné príslušenstvo do Vášho nového bývania. Nás odborný personál Vám bude so všetkým nápomocní, nerobí nám problém pripraviť 3D vizualizáciu presne podľa Vašich predstáv. Po odsúhlasení materiálov a vizualizácie Vám materiál dovezieme priamo na stavbu a dokonca Vám všetko zrealizujeme aj na kľúč.

V prípade záujmu nás kontaktujte na telefónnom čísle +421 911 724 372 alebo emailom info@royaldom.sk

NOVÉ DOMY

 

Pôdorysy 

Pôdorys
A,F
B,C,D,E
 
 
 
 
 

      

Galéria 

Technický popis
Situácia
Exteriér
Exteriér1
Exteriér2
Exteriér3
Kupelna
Kupelna
Kupelna3
Interier
Interier1
Interier2

 

 
 
  

      

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 

 
 
 

 
 
 

Mapa
obchodny-zastupca.png
nacenenie-projektu.jpg