+421 32 32 60 111
Pondelok–Piatok 7:00–17:00
Sobota 7:00–15:00

Ponúkame na predaj nové moderné 4-izbové bungalovy 

Domy Bzinska

Chcete sa osamostatniť a plánujete kúpu niečoho vlastného? Mať svoj pozemok a bývať v kľudnej časti?

Nové Mesto nad Váhom, konkrétne lokalita Bzinská patrí aktuálne k najžiadanejšej lokalite na bývanie. Aj preto tam neutícha stavebný ruch a okrem posunutia hraníc mesta si vyžiadala táto lokalita aj vytvorenie dvoch nových ulíc. Medzi hlavné charakteristiky lokality patrí príjemné tiché prostredie a zároveň rýchly prístup do centra mesta. Pozrite si ponúkané domy a začnite si plniť sen o vlastnom bývaní.

– lokalita: Bzinská ulica
– benefity okresného mesta Nové Mesto nad Váhom
– priamy výjazd na diaľnicu D1 smer Bratislava, Žilina
– kompletná občianska vybavenosť: pošta, materské školy, základné školy, stredné školy, gastro zariadenia, detské ihriská a športoviská, zariadenia sociálnej pomoci, nemocnica, a iné
– pohybové aktivity a relax v blízkosti predmetnej lokality
– blízkosť centra mesta

Vyberte si z našej ponuky útulných a moderných rodinných domov „bungalov“.

Ponúkaná nehnuteľnosť má úžitkovú plochu  108,95 m2. Priestranný bungalov je v štvorizbovom prevedení, ponúka nadštandardný komfort bývania pri skvelom pomere kvality, ceny a rozlohy. Moderná dispozícia zahŕňa tri spálne s dostatočným úložným priestorom, samostatnú toaletu s umývadlom, kúpeľňu, technickú miestnosť, špajzu a veľkú obývaciu miestnosť s kuchyňou a východom na terasu. Terasa sa nachádza na priestore veľkom 32,58 m2, 20,49 m2 pod prístreškom.  Podstatným benefitom je podlahové kúrenie, vydláždenie chodníka, prístrešok na parkovanie 30,76 m2 a oplotenie, ktoré sú zahrnuté v cene holodomu.

Všetky stavby sú inšpirované modernými trendmi po vizuálnej i technickej stránke s dôrazom na kvalitu, praktickosť a energetickú úsporu. Táto kombinácia zaručene uspokojí aj tých najnáročnejších zákazníkov.

Samozrejmosťou je možnosť dokončenia na „kľúč“ v zmysle individuálnych preferencií klienta alebo dokončenie do štandardu.

Viac informácii na čísle 0904 764 900. 

 

 

Letný výpredaj skladových zásob za skvelé ceny!
Letný výpredaj skladových zásob za skvelé ceny!
Domy Bzinská
Domy Bzinská
Mapa
obchodny-zastupca.png
nacenenie-projektu.jpg