+421 32 32 60 111
Pondelok–Piatok 7:00–17:00
Sobota 7:00–13:00

O nás

Spoločnosť Royaldom, s.r.o. bola založená v roku 2009 v Častkovciach. Od svojho založenia sa stala lídrom v predaji stavebných materiálov a služieb s tým spojených.

Royaldom stavebniny nie je len predajňa stavebnín, ale svojimi nadštandardnými službami a servisom pozdvihla predaj stavebného materiálu a služieb na vyššiu úroveň. Pre svojich zákazníkov zabezpečuje úplný logistický servis, požičovňu profi náradia, návrhy a realizácie kúpeľní na mieru a sortiment pre oblasť voda-plyn-kúrenie.

V roku 2017 bola založená Royaldom development, ktorá zabezpečuje stavebnú činnosť s ponukou projektov na kľúč. Ťažiskom činnosti sa v posledných rokoch stalo rozvíjanie oblasti v západoslovenskom regióne, kde spoločnosť úspešne dokončila prvé etapy stavby bytových domov a aktuálne pokračuje výstavbou rodinných domov. V ďalšom roku bolo otvorené interiérové štúdio v Bratislave pod názvom Royaldom design, ktoré ako posledný kúsok skladačky zapadlo do uceleného komplexu služieb pod hlavičkou spoločnosti Royaldom.

Hlavnou víziou našej spoločnosti je poskytnúť zákazníkovi komplexné riešenie otázky jeho bývania v spojení s nadštandardnými službami a servisom - od dodania materiálu na miesto stavby, cez zabezpečenie výstavby na kľúč až po návrh a realizáciu interiéru podľa priania zákazníka.

Jaroslav Švec, výkonný riaditeľ

O nás
O nás
O nás
Mapa
obchodny-zastupca.png
nacenenie-projektu.jpg