Častkovce
+421 32 32 60 111
Pondelok–Piatok 7:00–16:00
Sobota 7:00–12:00
Šamorín
+421 911 518 044
Pondelok–Piatok 7:00–15:30
Sobota zatvorené

5 hlavných dôvodov pre voľbu roliet a žalúzií VELUX

5 hlavných dôvodov pre voľbu roliet a žalúzií VELUX

Správnym výberom roliet a žalúzií ovplyvníte množstvo denného svetla a tepelný komfort vo vašom domove. Kompletný sortiment roliet a žalúzií Velux vám ponúka možnosť výberu toho najvhodnejšieho riešenia, či už potrebujete úplné zatemnenie v spálni, funkčné tienenie v kuchyni alebo zabránenie prehrievania v obývačke.

1. Špičková kvalita

Rolety a žalúzie VELUX sú testované v extrémnych podmienkach: roleta musí vydržať tisíce cyklov stiahnutia/vytiahnutia a odolávať extrémnemu teplu; tkanina je namáhaná ťahom, šklbaním a stláčaním; žalúzie čelia dažďu a vetru ... to všetko preto, aby sme zaistili, že váš výrobok nestratí farbu, tvar a funkčnosť ani dlho po záruke.

2. Štýlová ponuka

Vyberte si z rôznych typov roliet a žalúzií vo viac ako 140 farbách a vzoroch vytvorených v spolupráci s parížskou módnou agentúrou Trend Union – plus špeciálne kolekcie, ako je najnovšia zábavná detská kolekcia vytvorená v spolupráci so spoločnosťou Disney.

3. Jednoduchá inštalácia

Originálne rolety a žalúzie VELUX sú vytvorené na mieru pre strešné okná VELUX, s ktorými tvoria dokonalý celok. Konštrukcia Slim Line s úzkou bočnou vodiacou lištou z lešteného hliníka má elegantný tenký tvar. Rolety sa dajú namontovať za niekoľko minút vďaka predinštalovanému systému úchytiek Pick&Click!™.

4. Bezpečie a ochrana

Konštrukcia žalúzií VELUX nemá potenciálne nebezpečné visiace lanká, čo pomáha zvýšiť bezpečnosť detí v domácnosti. Certifikácia OEKO-TEX® pre tkaniny na úplne zatemňujúcich roletách zaručuje, že neobsahujú žiadne škodlivé látky. Vonkajšie rolety zaisťujú dvojitú ochranu tým, že chránia pred prehriatím a zároveň odradzujú lupičov.

5. Široká ponuka ovládania

Ponúkame množstvo spôsobov, ako rolety a žalúzií ovládať. Môžete si vybrať manuálne ovládanie alebo elektrický či solárny pohon a využiť pritom výhody nášho automatizovaného systému s diaľkovým ovládaním prostredníctvom mobilnej aplikácie VELUX ACTIVE. S týmto moderným systémom máte svoje pohodlie pevne v rukách, pretože VELUX ACTIVE vám pomôže naprogramovať vetranie svojho domova a regulovať denné osvetlenie.

Pozrite si kompletnú ponuku roliet a žalúzii TU.

Mapa
obchodny-zastupca.png
nacenenie-projektu.jpg