+421 32 32 60 111
Pondelok–Piatok 7:00–17:00
Sobota 7:00–15:00

Bramac vydáva záruky elektronicky

Bramac vydáva záruky elektronicky

Vzhľadom na vysoký nárast registrácií pre udelenie 15-ročnej záruky k strešnému systému Bramac/Braas spoločnosť Bramac pristúpila k elektronickému vydávaniu týchto záruk.

Konkrétne zákazník dostane po zaregistrovaní na www.bramacprofik.sk nasledovný text na uvedenú mailovú adresu:

 

"Vážený zákazník, ďakujeme, že ste sa rozhodli pre strechu od spoločnosti Bramac. Veríme, že Vám bude po dlhé roky spoľahlivo slúžiť k Vašej plnej spokojnosti. Týmto potvrdzujeme prijatie Vašej registrácie pre získanie 15-ročnej osobitnej záruky na funkčnosť strešného systému, ktorej podmienky nájdete TU! Toto potvrdenie zároveň plne nahrádza vystavenie a zaslanie záručného listu. Ďakujeme za pochopenie."

 

V praxi to znamená, že zákazníkovi sa už nebude vystavovať záručný list v papierovej podobe, ale bude mu zaslaný email potvrdzujúci zaregistrovanie sa pre záruku a bude si tiež môcť preštudovať obsah záručného listu v elektronickej podobe na internete.

Vydávanie záručných listy pre 30-ročnú záruku na mrazuvzdornosť betónovej krytiny Bramac a 30-ročnú záruku na kvalitu keramickej krytiny Braas ostáva bezo zmeny v papierovej podobe.

Registračný formulár môže zákazník vyplniť sám alebo po dohode ho vyplní obchodný zástupca spoločnosti Royaldom so zadaním správnej emailovej adresy zákazníka.

Mapa
obchodny-zastupca.png
nacenenie-projektu.jpg