+421 32 32 60 111
Pondelok–Piatok 7:00–17:00
Sobota 7:00–13:00

Happy hour so značkou EGGER

Happy hour so značkou EGGER

Značka EGGER pripravila pre svojich zákazníkov zaujímavú akciu na vybrané druhy podláh.

Až do 30.9.2018 majú zákazníci možnosť nakúpiť s výraznými zľavami najobľúbenejšie dekory podláh EGGER PRO Laminát, EGGER PRO Desing a EGGER PRO Comfort.

Laminátové podlahy kolekcie EGGER PRO Laminát sú vysokoinovatívne podlahy z hľadiska moderných dekorov ako aj nových trendových formátov. Okrem trendov podlaha v sebe skrýva aj mimoriadnu robustnosť vďaka dokonalému povrchu odolnému voči vplyvu silného slnečného svetla. Podlahy EGGER PRO sú rezistentné voči UV svetlu a preto si natrvalo zachovávajú svoju farebnú stálosť.

Podlaha EGGER PRO Design spĺňa všetky nároky, vizuálne aj funkčné. Je odolné voči opotrebovaniu ako aj voči vlhkosti, je moderná a ekologická. Táto inovatívna podlaha s jedinečným účinkom SelfRepair sa najlepšie hodí do silne namáhaných, bytových aj komerčných priestorov. Pretože sú dosky hrubé len 5mm, je dizajnová podlaha ideálna pre renovácie. Podlahu PRO Design od firmy Egger môže odborník položiť ako plávajúcu podlahu, alebo ju celoplošne nalepiť.

Podlaha EGGER PRO Comfort v sebe spája silu laminátu s pohodlnými vlastnosťami korku, ktoré miestnostiam dodávajú príjemnú atmosféru pre odpočinok a Váš dobrý pocit. Výber je rozmanitý a výborne sa zjednotí s rôznymi štýlmi zariadenia. Podlaha PRO Comfort od spoločnosti EGGER je ideálna pre spálne a detské izby, ako aj pre obývačky a jedálne.

Navštívte predajňu Royaldom stavebniny pre prezentáciu  kompletnej ponuky podláh EGGER.

 

Mapa
obchodny-zastupca.png
nacenenie-projektu.jpg