Častkovce
+421 32 32 60 111
Pondelok–Piatok 7:00–16:00
Sobota 7:00–12:00
Šamorín
+421 32 28 52 731
Pondelok–Piatok 7:00–15:30
Sobota zatvorené

Základy stavby

Bleskozvod

Bleskozvod sa skladá z pásoviny, gulatiny, žabky, svorky. Podľa toho, kde sú tieto zariadenia umiestnené, rozlišujeme bleskozvody umiestnené na alebo mimo objektu. Bleskozvod ako taký povinný nie je. Povinný je v prípade, ak je uvedený v projektovej dokumentácii objektu.

Kari siete, dištančná podložka

Najčastejšie používanými prvkami do monolitických betónov sú dištančné prvky rôznych tvarov vyrobené z plastu, betónu, kovu alebo dreva. Dištančné prvky sú nevyhnutnými komponentmi pre každú betónovú konštrukciu a slúžia na riešenie mnohých dôležitých detailov stavby. Kari siete sú hútnym materiálom, ktoré slúžia k vystuženiu základových dosiek, betónových podláh a ďalších nosných súčastí stavieb. Slúžia aj ako výstuž betónových plôch do chodníkov a ciest.

Strmienka

Strmienka je možné použiť na stavbách pri armovaní oceľových konštrucií, napr.: vencov, prekladov, stĺpov oporných múrov a pod. Presne vymedzia a zafixujú oceľové prúty v armovacej konštrukcii, čím sa rovnomerne rozloží tlak do horizontálne vedených oceľových tyčí.

Betonárska oceľ, ohýbaná oceľ

Betonárska oceľ slúži k zosilneniu stavebných konštrukcií, využíva sa v železobetónových skeletoch, pozemných stavbách a mostových konštrukciách, kde je požadovaná nielen pevnosť, ale aj pružnosť materiálu na dynamické zaťaženie. Ohýbanú oceľ Vám vieme spracovať podľa výkresovej dokumentácie, prípadne podľa špecifík, ktoré zákazník vyžaduje.

Mapa
obchodny-zastupca.png
nacenenie-projektu.jpg